Čo je to láska?

Čo je to láska ?

Manželia Valachovci

S mladými manželmi Lukášom a Sonkou Valachovcami, ktorých niektorí poznajú ako autorov knihy Stenu dáme preč, sme si dali spoločnú rannú kávu a rozprávali sa o tom, čo je to láska, čo pre nich znamená milovať druhého nesebeckou láskou a či je to vôbec možné v dnešnej dobe. Tiež o vzťahoch medzi mladými, či je reálne mať pekný a čistý vzťah a vidieť druhého človeka ako dar. V závere stretnutia obaja nechávajú odkaz mladým, tak ťa pozývame nechať sa nimi povzbudiť.

V nastaveniach si zapni slovenské titulky.

Crystalina Evert

 Mal si niekedy pocit, že nestačíš, že si menej ako tí okolo teba, alebo že situácia je príliš náročná na zvládnutie? Prepadli ťa potom pochybnosti o sebe, o tom, kým si a čo zvládneš? Mala si pocit, že si nezaslúžiš lásku a požehnanie, ktoré pre teba Boh má? 

Zažila si niekedy, že v porovnaní s ostatnými nie si dostatočne múdra alebo pekná a že ťa nikdy nebude mať niekto úprimne rád?

 V tomto videu Crystalina Evert zdieľa svoj príbeh pádu do sexuálneho hriechu, viny a hanby, ktoré boli súčasťou jej životného štýlu, keď bola tínedžerkou. Bola ovplyvnená názormi iných a samu seba definovala podľa chýb, ktoré urobila. Až kým neprišiel moment, stretnutie, ktoré jej zmenilo život. Cez svoj príbeh dáva nádej tým, ktorí si zvolili podobný štýl a ponúka cestu lásky a odpustenia.

.